Advert

İLYAS AYDIN 5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı İnşaat Mühendisi İlyas Aydın, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İLYAS AYDIN 5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
İLYAS AYDIN 5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI HABERSAL.NET

Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı İnşaat Mühendisi İlyas Aydın mesajında şunları söyledi:

Hayatımızın her alanına önemli dokunuşlar yapan mühendislerimiz, insanların her türlü ihtiyacını karşılamaya dayalı çeşitli yapılar yol, köprü, bina, peyzaj, çevre gibi şehircilik ve imar dışı alanlar ile fizik, kimya, biyoloji, elektrik, elektronik gibi fen; uçak, gemi, otomobil, motor, iş makineleri gibi teknik ve sosyal alanlarda uzmanlaşmış, belli bir eğitim görmüş kimsedir.

Bu noktada hayatın yaşanılabilir bir şekle kavuşturulmasında mühendislik mesleğinin önemi büyüktür. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren hayatı kolaylaştıran mühendislere hak ettikleri değeri ve saygıyı göstermek bizler için bir elzem olmalıdır.

Yaşaadıkları çevrenin, imarına, gelişmesine, güzelleşmesine ve kalkınmasına katkıda bulunan, en kötü koşullarda bile ilkelerinden, değerlerinden taviz vermeyen tüm mühendislerimizin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

ÜLKÜ-TEK SAMSUN MÜHENDİSLER GÜNÜ İLYAS AYDIN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
KAVAKLILAR TİRİT GECESİNDE BULUŞTU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU
‘CİNSİYETE DAYALI ŞİDDET’ KONUŞULDU