Advert

YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.

1.Olağan Genel Kurulunu yapan Salıpazarı Yerel Eylem Grubu Derneği Yönetim Kurulu İlk toplantısını yaptı.

YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.
YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI YAPTI. HABERSAL.NET

Dokuz kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleri başkan olarak Emine Dağlıoğlu’nu seçti. İlk toplantıda görev dağılımı da yapıldı.

Dernek Başkanlığına seçilen Emine Dağlıoğlu burada yaptığı konuşmada kendisine gösterilen teveccühden dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Başkan Dağlıoğlu “Yerel Eylem Grubu Derneği, Belediye, Kaymakamlık ve diğer kamu kurumları ile birlikte, girişimciler, çiftçiler, kooperatifler ve sivil toplum kuruluşlarından oluşan kamu-özel  iş birliği ile kurulmuştur.”dedi.

“SEFERBER OLACAĞIZ”

Yerelin kaynaklarını sahada yapacaları AR-GE çalışmaları ile etkin ve verimli bir şekilde kullanacaklarını söyleyen Başkan Dağlıoğlu “ Salıpazarı ilçemize uygun strateji planları geliştireceğiz. Bu stratejik plan içersinde ilçemizin tarım, turizm, kültürel miras, hizmet sektörü ve sosyal konular gibi kırsal yaşamın bütün bileşenlerini bir birine bağlayarak,  yerel ekonomiyi geliştireceğiz.Yerelde henüz kullanılmayan kaynak ve potansiyellerden yararlanarak yeni gelir kaynakları  oluşturmak ve yaşam kalitesini arttırmak için seferber olacağız.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Kırsalda yaşayanların yerel kalkınma süreçlerine katımlarını sağalayacağız diyen Dağlıoğlu, “Eylem gruplarımız ve paydaşlarımızla birlikte bu süreci kaliteli bir şekilde yürüterek hak ettiğimiz değere ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız.”dedi.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Salıpazarı Yerel Eylem Grubu Derneği Yönetim Kurulu toplantısında yapılan görev dağılımına göre Dernek Başkanlığına Emine Dağlıoğlu, Başkan Yardımcılığına Hakan Şahin, Sekreterliğe Kerim Duran ve Saymanlığa da Zafer Ersoy seçildi.

 

SALIPAZARI EMİNE DAĞLIOĞLU YEREL EYLEM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANCIOĞLU: 'BASIN NE KADAR ÖZGÜRSE, TÜRK HALKI DA O KADAR ÖZGÜRDÜR'
HANCIOĞLU: 'BASIN NE KADAR ÖZGÜRSE, TÜRK HALKI DA O KADAR ÖZGÜRDÜR'
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI