Advert

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü Salıpazarı’nda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI HABERSAL.NET

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş’ın çelenk sunumuyla başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan kutlama programı daha sonra Ada Düğün Salonunda devam etti. Programa İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe andarma Komutan Vekili Özdemir Karabağlı, İlçe Emniyet Amiri, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman, İyi Parti İlçe Başkanı Şahir Şahin, CHP İlçe Başkanı Ali Çelebi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ve öğretmenler katıldı.

Günün anlam ve önemi belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş yaptı. Savaş, “Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleğidir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Bulunduğu her ortamda mum misali kendi yanarak etrafını aydınlatan öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına göre, milli ve manevi değerlerimizi benimseyerek özümsemiş bir şekilde yetiştiren, kutlu görevin yılmaz temsilcileridir.”dedi.

Protokol tarafından Öğretmenler Günü nedeniyle yapılan yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

24 kasım öğretmnler günü salıpazarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANCIOĞLU: 'BASIN NE KADAR ÖZGÜRSE, TÜRK HALKI DA O KADAR ÖZGÜRDÜR'
HANCIOĞLU: 'BASIN NE KADAR ÖZGÜRSE, TÜRK HALKI DA O KADAR ÖZGÜRDÜR'
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI