Advert

“MUHTARLAR GÜNÜ” SALIPAZARI’NDA KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar günü Salıpazarı’nda düzenlenen törenlerle kutlandı.

“MUHTARLAR GÜNÜ” SALIPAZARI’NDA KUTLANDI
“MUHTARLAR GÜNÜ” SALIPAZARI’NDA KUTLANDI HABERSAL.NET

Cumhuriyet Meydanında yapılan kutlama da Salıpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmasında dernek başkanı Hasan Yüksel, bu günü kendilerine armağan eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM’de grubu bulunan tüm siyasi parti mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Yüksel  " Bizler milli iradenin birer temsilcisi olarak, halkın içinden ve halkın seçtiği demokrasinin çekirdek yöneticileri sayılırız. Bizler yönetime daha fazla katılarak halkımızın talep ve isteklerinin gerçekleşmesi için mücadele veriyoruz" dedi.

Cumhuriyet Meydanında bir de hatıra fotoğrafı çektiren muhatlar mehmetçiğe asker selamı yolladı.

Belediye Başkanı Halil Akgül’de dernek binasında Başkan Hasan Yüksel ve mahalle muhtarlarını ziyaret ederek çiçek takdim etti ve tüm muhtarların gününü kutladı.

Düzenlenen programa, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Adem Osma, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Aydın, İlçe Müftüsü Kenan Doğru ve muhtarlar katıldı.

salıpazarı muhtarla günü hasan yüksel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı