Advert

Din-Bir-Sen Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş teşkilat çalışmaları kapsamında Çorum’a gittiler. Çorum’da ilk olarak kendisi de Kurra Hafız ve İlahiyat mezunu olan Sayın Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret ettiler.

Din-Bir-Sen Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor
Din-Bir-Sen Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor HABERSAL.NET

Ziyarette Çorum genelinde yürütülen din hizmetlerinin daha verimli hale gelmesi için neler yapılabilir. Camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle de bu hizmeti yürüten tüm diyanet mensuplarının dertlerini, sıkıntıları, istek ve temennileri nelerdir, bu konuda neler yapılabilir düşüncesiyle; Sayın valimiz din hizmeti konusunda, valilik olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Sayın Valimize Genel Başkanımız tarafından Hz. Peygamber Efendimizin hayatını anlatan bir tablo hediye edildi. Sayın Valimiz de Çorum’un simgesi olan porselen bir tabak hediye etti.

Çorum İl Müftüsü Sayın Muharrem Biçer makamında ziyaret edilip, yeni görevinde başarılar dilendi. Müftülük hizmetleri ve sendikaların durumu hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyulan memnuniyet dile getirilerek sendikal çalışmalarda başarılarını dile getirdi. Müftülük çalışanlarının tamamını ziyaret ederek camiler ve din görevlileri haftaları kutlandı. İstek ve öneriler dinlendi.

Çorum ili Alaca müftülüğüne atanan ilçe müftüsü Fatih Kaya makamında ziyaret edildi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

din-nir-sen yusuf özdemir çorum ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
SAMSUN’DA  YUVA ISITAN YARDIM
SAMSUN’DA YUVA ISITAN YARDIM