Advert

Çiğdem Karaaslan Müjdeyi Verdi! Samsun'da Baraj İnşaatı Başlıyor

AK Parti İlkadım İlçe Danışma Meclisi Toplantı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Salıpazarı Barajı inşaatının devam etmesi için gerekli ilk ödenek ayrılmıştır ve inşallah bu inşaat en yakın zamanda başlayacaktır' dedi.

Çiğdem Karaaslan Müjdeyi Verdi! Samsun'da Baraj İnşaatı Başlıyor
Çiğdem Karaaslan Müjdeyi Verdi! Samsun'da Baraj İnşaatı Başlıyor HABERSAL.NET

AK Parti 74. İlkadım İlçe Danışma Meclisi Toplantı Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda gerçekleşti. Toplantıya, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, emeği geçen parti üyelerine teşekkür etti. Toplantıda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Salıpazarı Barajı inşaatı için ilk ödenek ayrıldığını duyurdu.

SALIPAZARI BARAJI İNŞAATI BAŞLIYOR

Salıpazarı’nda sel felaketinde hayatını kaybeden iki vatandaşa başsağlığı dileyerek başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Diğer taraftan hasar büyük. Yaraları sarmak kadar aynı zamanda önümüzdeki zamanda tekrar aynı şekilde bir sel afetinin yaşanmaması için önlemleri alarak geleceğe güvenle bakmak için çalışıyoruz. Salıpazarı Barajı inşaatının hızla başlaması noktasında bir beklenti var. Salıpazarı Barajı inşaatının devam etmesi için gerekli ilk ödenek ayrılmıştır ve inşallah bu inşaat en yakın zamanda başlayacaktır. Diğer taraftan Çarşamba Ovası’nda 110 milyon keşif bedelli pompalı drenaj ikmal tesisinin ihale edilmesi için çalışmalar sürüyor. Selleri önleme noktasında büyük önem arz eden bir proje. Terme Köybucağı Biriktirme Havuzu Taşkın Önleme Tesisi ile ilgili gerekli çalışma başlanacak. Bunlar orta ve uzun vadede selde hasarların minimuma indirmek için yapılacak çalışmalardır. Diğer taraftan bu felaketler için acilen alınması gereken önlemler var. Bunun içinde Samsun Valiliği başta olmak üzere kriz masasının ve sahada olan ekiplerin yaptığı tespitler sonuçlanır sonuçlanmaz, milletvekilleri olarak Ankara’da hızla hayata geçilmesi için tüm çabayı sarf edeceğiz. Raporlardan sonra koordinasyon halinde halkımıza verilecek destekleri hızlandıracağız. Bundan önce hayatın normalleşmesi için çalışmalarımızı tamamlıyoruz”

SAMSUN GÜÇLENECEK

Türkiye’de yapılamaz denileni başaran olamaz denileni olduran bir parti olduklarını vurgulayan Karaaslan, “18. yaşını kutlarken herkesten aldığı güçle hareket eden AK Parti olarak ciddi anlamda yeni yatırımlarla şehrimizi kalkındıracağız. 17 ilçemizle birlikte tek bir hedefe kenetlendik. İlçenin her biri ne kadar güçlenirse Samsun o kadar güçlenecek. Samsun ne kadar güçlenirse Türkiye o kadar güçlenecek. İktidarıyla, muhalefetiyle Türkiye meselesi söz konusu olduğunda hepimiz tek yürek olmalıyız” şeklinde konuştu.

SAMSUN AK PARTİ ÇİĞDEM KARAASLAN SALIPAZARI BARAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı