Advert

KAYMAKAM DİNÇER “BİZLERİN MİSAFİRİSİNİZ VE BİZLER İÇİN DEĞERLİSİNİZ “

Salıpazarı İlçesine fındık hasadına gelen geçici işçilere ,İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer beraberinde ,Belediye Başkan Vekili Nurşen Arslan, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay ve Emniyet Amiri İbrahim Özden ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu,işçilerin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerine yönelik bilgilendirme yaptı.

KAYMAKAM DİNÇER “BİZLERİN MİSAFİRİSİNİZ VE BİZLER İÇİN DEĞERLİSİNİZ “
KAYMAKAM DİNÇER “BİZLERİN MİSAFİRİSİNİZ VE BİZLER İÇİN DEĞERLİSİNİZ “ HABERSAL.NET

Kaymakam Dinçer  “Hepiniz bizlerin misafirisiniz ve bizler için değerlisiniz ,burada kendinizi evinizin sıcaklığında hissettirmek için ilgili kurumlarımızla plan dahilinde çalışıyoruz ,kaldığınız süre içerisinde  devletimizin imkanlarını sizlere sunacağız,  gereken ihtiyaçlarınızı ilgili kurum amirlerimize  24 saat iletebilirsiniz. Sezonunuz hayırlı uğurlu olsun. Sizleri sık sık ziyaret edeceğiz, kazasız belasız bir hasat dönemi temenni ediyorum’’ dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay ise asayiş konularında bilgilendirme yaparak ‘’ Çocuklarımızı anne ve babalarının gözetimi olmadan dere kenarlarına ve yollara bırakmayın, arazide bulduğunuz mantar ve benzeri ne olduğu bilinmeyen bitkilere dikkat edin. Çalışanlarımızın kimlik bildirimlerini ilgili kolluğa yapınız. Hasada giderken patpat diye tabir edilen tarım araçlarına binmeyin ve diğer araçlarda da kapasite  dışında yolculuk yapmayın,anız yakılmaması konusunda hassasiyet gösterelim ‘’ dedi. 

İşçiler ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler, ayrıca belediye ekipleri tarafından yapılan hizmetlere teşekkür ettiler.

SALIPAZARI TARIM İŞÇİLERİ FINDIK KAYMAKAM DİNÇER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı