Advert

BAŞKAN YAMAN’DAN HABERSAL’A ZİYARET

Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sait Kuzu’yu ziyaret ederek Basın ve Gazeteciler Bayramını kutladı.

BAŞKAN YAMAN’DAN HABERSAL’A ZİYARET
BAŞKAN YAMAN’DAN HABERSAL’A ZİYARET HABERSAL.NET

İlçe Başkanı Yaman, Türkiye’de sansürün kaldırılmasının 111. yıldönümü olan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile yaptığı ziyarette “Ülkelerin gelişiminde çok önemli bir yere sahip olan basının, halkı bilgilendirme, bilinçlendirme, kamuoyunda gerekli hassasiyetleri oluşturma gibi çok önemli görevleri bulunuyor. Bu nedenle çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, kamuoyuna tarafsız, doğru ve hızlı biçimde bilgi ve haber vererek, toplumu aydınlatıp, meslek ilkelerine, kişilik haklarına saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmelidir.

Bu duygularla başta Habersal Gazetesi çalışanları ve tüm basın mensuplarının Basın ve Gazeteciler Bayramını Kutluyorum.”dedi

Çarşamba Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu ziyaretinden ve düşüncelerinden dolayı Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman’a teşekkür etti.

habersal basın bayramı ak parti sait kuzu ismail yaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
ÇARŞAMBA HAVALİMANI'NI 1 MİLYON 392 BİN 586 KİŞİ KULLANDI
SAMSUN’DA  YUVA ISITAN YARDIM
SAMSUN’DA YUVA ISITAN YARDIM