Advert

ZARİF HOCA ŞAMPİYON YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

28 Eylül-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda Çarşamba Kartal Spor Kulübü sporcusu Zeynep Çam Türk Milli Takımı adına katılacak.

ZARİF HOCA ŞAMPİYON YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR
ZARİF HOCA ŞAMPİYON YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR HABERSAL.NET

Muay Thai Dünya Şampiyonası Türk Milli Takımı Minik Bayanlar 30 kilogram seçmelerinde son maçında Bilecik Söğüt’te Ordulu rakibini yenen Çarşamba Kartal Spor Kulübü sporcusu Zeynep Çam adını milli takıma yazdırdı.

Dünya Şampiyonası’nın Antalya’da gerçekleştirileceğini dile getiren Çarşamba Kartal Spor Kulübü Antrenörü Zarif Durgut, “28 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Muay Thai Dünya Şampiyonası Antalya’da gerçekleştirilecek. 1 yıllık çalışmanın ardından sporcumuz Zeynep adını milli takıma yazdırdı ve Dünya Şampiyonası’nda bizleri temsil edecek. Ben, Zeynep’e ve tüm sporcularımıza her zaman destek olan Çarşamba Kaymakamımız Sayın Şükrü Yıldırım’a ve Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a ve Salıpazarı Belediye Başkanı Sayın Halil Akgül’e desteklerinden ötürü tüm sporcularımız adına çok teşekkür ediyorum. İnşallah Antalya’da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonası’nda sporcumuz Çarşamba’yı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edecek ve güzel bir derece ile dönecektir” diye konuştu.

çarşamba kartalspor zarif durgut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı