Advert

Başkan Sait Kuzu, “Yürekli Meslektaşlarımızı Gönülden Kutluyorum”

Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Kuzu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Başkan Sait Kuzu, “Yürekli Meslektaşlarımızı Gönülden Kutluyorum”
Başkan Sait Kuzu, “Yürekli Meslektaşlarımızı Gönülden Kutluyorum” HABERSAL.NET

Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Kuzu, 15 Temmuz mesajında "Bu darbe kalkışması, ülkemizin tarihindeki en büyük vatan hainliğidir" dedi.

Başkan Kuzu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Yüce Türk Milleti, 15 Temmuz 2016'da kahramanlığıyla tüm dünyaya demokrasi dersi vermiş ve ülkemizi uçurumun kenarından almıştır. 15 Temmuz 2016 tarihi, ülkemiz ve milletimiz için tam bir kabustu. Ülkemiz üzerindeki hain emelleri hiç bitmeyen dış güçlerin maşası olan Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY), yüce meclisimizi bombalamış, savunmasız halkın üzerine ateş asmış, ölüm kusmuş, yüzlerce vatandaşımızı şehit edip, binlerce insanımızı yaralamıştır.

15 Temmuz darbe kalkışması, bu ülkenin tarihine geçen en büyük vatan hainliğidir. Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti, bu hain girişime sebep olanları, bu hainliğe göz yumanları, destek verenleri, aktif olarak görev alanları, kurşun sıkanları, bomba atanları, kan kusanları, ekmeğini yiyip suyunu içtikleri ülkelerine ihanet edenleri milyon kere lanetliyoruz.

Kahraman 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, kahraman gazilerimize ve o gece hainleri kısa sürede etkisiz hale getiren güvenlik güçlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca bu hain girişime karşı onurlu bir direnç ortaya koyan Türk basınını ve yürekli meslektaşlarımızı da gönülden kutluyoruz. Türk halkının 15 Temmuz Demokrasi Bayramı kutlu olsun."

çarşamba gazeteciler cemiyeti sait kuzu 15 temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı