Advert

“15 TEMMUZ GECESİ TÜRK MİLLETİ DESTAN YAZDI”

​İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“15 TEMMUZ GECESİ TÜRK MİLLETİ DESTAN YAZDI”
“15 TEMMUZ GECESİ TÜRK MİLLETİ DESTAN YAZDI” HABERSAL.NET

Darbe kalkışması duyulduğu andan itibaren demokrasi adına duruş sergileyen Türk halkına şükranlarını sunan Başkan Şahin, elinde silahı olmamasına rağmen tankların, mermilerin önüne kendini  atan milletimizden Allah razı olsun dedi.

 “15 Temmuz Gecesi Türk Milleti Destan Yazdı”

Türk milletinin vatanına, bayrağına sahip çıktığını ve onlar için canından vazgeçeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterdiğini vurgulayan Başkan Şahin, hainlerin amaçlarına ulaşamadıklarını ve  Türk Milletinin 15 Temmuz Gecesi bir destan yazdığını belirtti.

Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, yarın da sevindirmeyeceğiz diyen İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir, ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmak isteyen başta FETÖ olmak üzere tüm şer odaklarını bir kez daha nefretle kınıyorum. Rabbim bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun, muhafaza etsin. Tüm şehitlerimize  Allah’tan rahmet diliyorum dedi.

 

 

iyi parti salıpazarı 15 temmuz şakir şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı