Advert

BAŞKAN’DAN MEYDANA DAVET

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 15 Temmuz hain kalkışmasının yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN’DAN MEYDANA DAVET
BAŞKAN’DAN MEYDANA DAVET HABERSAL.NET

Başkan Akgül  Salıpazarılı hemşerilerini, 15 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de Gökçeli 15 Temmuz Meydanında düzenlenecek olan  anma programına davet etti.

ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN

Türk Milletinin 15 Temmuz 2016 yılında hainlere karşı göğsünü siper ederek yazdığı destanın şanlı tarihimizdeki yerini aldığını dile getiren Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül yayınladığı mesajında, “Aziz milletimiz son destanını 15 Temmuz’da, asker üniformasının arkasına gizlenen hainlere karşı yazdı. Hainlere karşı sadece ellerinde bayrağı olan aziz milletimizin çok etkili bir silahı daha vardı; iman dolu kalpleri! Milletimiz binlerce yıllık tarihinde defalarca olduğu gibi kutsallarını korumak adına canını vermekten çekinmeyeceğini göstererek, dış güçlerin piyonu olan FETÖ terör örgütünün; milli birlik ve kardeşliğimize kast ettiği kalkışmasını başarısızlığa uğrattı. Tankı, topu, tüfeği ve hain planlarıyla karşısına çıktıkları bu milletin korkacağını sanan hainlere en güzel cevabı yine milletimiz birlik ve beraberliğiyle, vatan aşkıyla kenetlenerek verdi. Yüce milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla ‘tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan’ ülküsünde birleşerek, hainlerin bu kirli oyununu bozdu.

BAŞKAN’DAN MEYDANA DAVET

Milleti ve ülkesinin bağımsızlığı için göğsünü hainlere karşı siper ederek şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, gazilerimize de bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun. Rabbim bir daha o günleri bizlere yaşatmasın inşallah” ifadelerine yer verdi.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ayrıca, Salıpazarılı hemşerilerini, 15 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de Gökçeli 15 Temmuz Meydanında düzenlenecek olan  anma programına davet etti.

 

 

 

 

SALIPAZARI 15 TEMMUZ HALİL AKGÜL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı