Yusuf Ziya Yılmaz" Sorunları birlikte aşacağız"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı'nda konuştu. "Her zaman halkımızın yanındayız. Sorunları, sıkıntıları, üzüntüleri birlikte aşacağız, mutlulukları birlikte yaşayacağız." dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz
Yusuf Ziya Yılmaz HABERSAL.NET

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanlığı'nda Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Başkanı İsmail Yaman ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Programında açıklamalar yapan Yılmaz, Terme'de ve Salıpazarı’nda yaşanan sel felaketleri sonrasında devletin tüm yetkililerinin seferberlik sergilediğini, büyük bir irtibat ve koordinasyon içerisinde yaraların sarılmaya çalışıldığını kaydetti. Yılmaz Salıpazarı’nda yaşanan afetle ilgili Belediye Başkanı Halil Akgül’den de bilgi aldı.

"TÜM SORUNLARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ"

"Her zaman halkımızın yanındayız. Sorunları, sıkıntıları, üzüntüleri birlikte aşacağız, mutlulukları birlikte yaşayacağız." diyen Milletvekili Yılmaz, "Biz halkımızın içinden doğan, onlarla birlikte hayatı paylaşan, üzüntüsü, mutluluğu bir olan siyasi oluşumuz. 19 yıl bu kentte Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan, bu kentin bir insanı olarak artık bir aile olduk. Özellikle Terme'de yoğun etkisini gösteren ve Salıpazarı’nda da etkili olan doğal afetler sonrasında el ele vererek yaralar sarılmaya çalışıldı.

Çok şükür ki, maddi hasarlar oluştu. İlk günden buyana sürekli çalışmaları yakından takip ettik, koordineyi, irtibatı hiç koparmadık. Şimdi ilçelerimizde yeniden sahada halkımızla bir olarak, çalışmaları yerinde gördük. Rabbim bir daha böyle afetlerle bizi karşı karşıya getirmesin. Yaraların sarılması için şuan ne gerekiyorsa yapılıyor." diye konuştu.

"EN BÜYÜK SINAVIMIZ BELLİ"

Teşkilatlarla buluşmalarında da kenetlenme vurgusunu yenileyen Yılmaz, "Ülkemiz önemli bir süreçten geçmektedir. Teşkilatlar olarak güç birlikteliğimizi, kucaklaşmayı, el ele vermeyi hiç bir zaman bırakmamız gerekli. Sorunların aşılması, daha güzel günlerin gelmesi için hepimizin çok çalışması gerekmektedir. En büyük sınavımız halkımıza verdiğimiz hizmetlerin en iyisini sunmak, rıza kazanmak, gönüllerde yer almaktır. Bu bilinçle hareket etmemiz gerekli." şeklinde konuştu.

 

samsun ak parti yusuf ziya yılmaz salıpazarı halil akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı