SALIPAZARI BELEDİYESİ'NİN WEB SİTESİ YENİLENİYOR

Salıpazarı Belediyesi’nin resmi web sitesi www.salipazari.bel.tr yenileniyor.

SALIPAZARI BELEDİYESİ'NİN WEB SİTESİ YENİLENİYOR
SALIPAZARI BELEDİYESİ'NİN WEB SİTESİ YENİLENİYOR HABERSAL.NET

Yapılan yeniliklerle beraber site daha kullanışlı ve daha görsel hale getiriliyor.

Görsel ve fonksiyonel olarak yepyeni bir görünüme kavuşturulan yeni web sitesinde Salıpazarı Belediyesi'nin hayata geçirdiği hizmetler, yatırımlar, belediyeye ait güncel haberler detaylı bir şekilde incelenebilecek.

Kullanım kolaylığı, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde yenilenen web sitesinin Salıpazarılıların daha etkin bir şekilde kullanabileceklerini belirten Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül "Resmi web sayfasını vatandaşlarımızın daha kolay ve etkin bir şekilde kullanabilmesi amacıyla yeniliyoruz. Tüm internet tarayıcılarına, cep telefonlarına ve tabletlerle uyumlu sayfa tasarımları, hızlı erişim bölümleri sayesinde belediyemiz hakkındaki bilgilere erişmek, işlem yapmak artık çok kolay.

Günümüzde teknoloji yoğun bir şekilde kullanılmakta. Biz de Salıpazarı Belediyesi olarak teknolojinin imkanlarından faydalanmak istiyoruz. salipazari.bel.tr adlı internet sitesinde güzel bir çalışma gerçekleştirerek tüm siteyi yeniliyoruz. Mobil ve internet üzerinden belediyemizin yaptığı çalışmalar çok hızlı bir şekilde duyurulacak. Beyaz masa modülümüz ile talepler teknolojik imkanlardan yararlanılarak hemen belediyemize iletilebilecek.

Basın Yayın ve Halkla İlişkile Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmanın bir hafta içersinde tamamlanacağını belirten başkan Akgül, “Belediyemizin yaptığı projeler görselleri ve detaylı bilgileriyle vatandaşlarımıza aktarılacak" dedi.

 

salıpazarı halil akgül web sitesi belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı