KAYMAKAM DİNÇER GÜVENLİK VE ASAYİŞ TOPLANTISINA KATILDI

Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dincer, vatandaşla buluşma ve güvenlik toplantısına katıldı.Dinçer Konakören İlk ve Ortaokulunda Konakören ve Yenidoğan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

KAYMAKAM DİNÇER GÜVENLİK VE ASAYİŞ TOPLANTISINA KATILDI
KAYMAKAM DİNÇER GÜVENLİK VE ASAYİŞ TOPLANTISINA KATILDI HABERSAL.NET

Kaymakam Dinçer başkanlığındaki heyet vatandaşların sorunlarını büyük dikkat ile dinlendi ve çözüm amaçlı notlar aldırdı.

Jilçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, emniyet ve asayiş konularında telefon dolandırıcılığı, kablo ve hayvan hırsızlığı konularında uyarılarda bulundu.Hurdacılar ve kapıdan satış yapan kişiler hakkında dikkat edilmesi gerektiğini, yaklaşan kurban bayramı ve fındık hasat dönemi dolayısıyla sahte para ve mevsimlik işçi çalıştırma koşulları hakkında vatandaşlarımıza bilgiler verdi.

İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden ise, ilçe merkezinde patpat olarak isimlendirilen trafikte kullanılması yasak tarım makinalarının kullanılmaması gerektiğini, ayrıca araç kullanan şoförlerin yaya öncelikli işaretlemenin yapıldığı geçitlerde durarak yayalara geçiş hakkı vermeleri yanında emniyet kemeri kullanımını da alışkanlık haline getirmelerini istedi.

Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer,sorunların çözümü ile alakalı sonuna kadar takipçisi olacağını, vatandaşların yüreğini serin tutması gerektiğini, mevcut şartları zorluyarak vatandaşımızın desteği ve sabrı ile birlik içerisinde problemlerinin çözüme kavuşacağını belirterek, buluşmaya katkıda bulunan vatandaşlara ve heyete teşekkür etti.

Toplantıya Kaymakan Dinçer’in yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Belediye Muhtarlık İşleri sorumlu personeli Alim Çakır,Yedaş İşletme Şefi Yunus Çolak ve Daire Amirleri katıldı.

salıpazarı kaymakam meriç dinçer güvenlik toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı