Advert

SALIPAZARI’NDA HASAR BÜYÜK! EKİPLER GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

Salıpazarı İlçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış altyapı,içme suyu ve mahalle yollarına büyük zarar verdi. Meteorolojinin uyarıları ise devam ediyor.

SALIPAZARI’NDA HASAR BÜYÜK! EKİPLER GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR
SALIPAZARI’NDA HASAR BÜYÜK! EKİPLER GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR HABERSAL.NET

Salıpazarı İlçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış altyapı,içme suyu ve mahalle yollarına büyük zarar verdi. Meteorolojinin uyarıları ise  devam ediyor.

YOLLAR KAPANDI

İki gündür ilçeyi etkisi altına alan şiddetli yağanak yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Bir çok yerde yollar göçtü, heyelan nedeni ile bazı yollar ulaşıma kapandı. Duvarlar çöktü. İçme suyu, altyapı ve bazı mahalle yolları kullanılamaz hale geldi.

BELEDİYE EKİPLERİ SEFERBER OLDU.

Salıpazarı Belediye Fen İşleri ekipleri iki gündür gece gündüz demeden kapalı olan mahalle yollarını açmak için büyük çaba harcıyor. İki vardiye halinde çalışan ekipler kriz masasından gelen bilgiler doğrultusunda hareket ederek öncelik sırasına göre aralıksız çalışyor.

HASAR BÜYÜK

Salıpazarı Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Teknik ekipler hasar tespitine başladı. Ancak sağanak yağışın verdiği hasarın büyük olduğu, çalışmaların bir kaç gün daha hız kesmeden devam edeceği bildirildi.

salıpazarı sağanak yağış heyelan belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı