Advert

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN “APO CANİSİ YILDIRIMA DESTEK İSTİYOR”

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin “MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak bizden özür dilemelidir” dedi.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN “APO CANİSİ YILDIRIMA DESTEK İSTİYOR”
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN “APO CANİSİ YILDIRIMA DESTEK İSTİYOR” HABERSAL.NET

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin 31 Mart Yerel Seçimler öncesi Salıpazarı’nda AK Parti ve MHP yetkililerinin İyi Parti ile ilgili  terörist benzetmesine gülüp geçtiklerini söyleyerek “O gün zillet-illet terörist HDP’li ve beka diyenler Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı seçimlerinde bu ifadelerinden vazgeçtiler”dedi.

 İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

31 Mart Belediye başkanlığı seçimlerinde   Salıpazarı meydanında MHP  ile ortak miting düzenleyen AKP Milletvekili Fuat Köktaş ile Samsun MHP İl Başkanı Abdullah Karapıcak, Salıpazarı seçmenine bizler için illet-zillet terörist ve HDP ile yakınlaşma yakıştırması yapmışlardı.

Biz bu yakıştırmalara gülüp geçtik. İyi Parti’liden vatan haini çıkmaz. Görüyoruz ki İstanbul seçimlerinde MHP ve AKP, çocuk katili Mehmetçik ve Polis katili Abdullah Öcalan’la tam ilişki içersinde olduklarını gördük. Cani Apo cezaevinden beri talimat ve duyuru ile Kürt ve HDP seçmenini Binali Yıldırım için yönlendirme görevini üstlenmiş. Kimler PKK ile kol kolaymış, kimler vatan hainiyle berabermiş görüyorsunuz. Cani Apo’nun talimatlarını TV ekranlarından izliyorsunuz.Samsun MHP İl Başkanı Abdullah Karapıcak Salıpazarı ilçesinde kürsüden bize sarf etmiş olduğu o sözlerinden dolayı özür dilemelidir. Beka Sorununa ne oldu Sayın Karapıcak?

iyi parti salıpazarı şakir şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı