JANDARMADAN ,ÇOCUKLARA UÇURTMA ŞENLİĞİYLE KARNE HEDİYESİ

​Samsun İl Jandarma komutanlığınca ,Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yılı nedeniyle salıpazarı ilçesinde Uçurtma Şenliği düzenlendi. uçurtma şenliğine ilçe kaymakamı Meriç Dinçer ile beraberinde daire amirleri,öğretmen ve jandarma personelleri katıldı.

JANDARMADAN ,ÇOCUKLARA UÇURTMA ŞENLİĞİYLE  KARNE HEDİYESİ
JANDARMADAN ,ÇOCUKLARA UÇURTMA ŞENLİĞİYLE  KARNE HEDİYESİ HABERSAL.NET

Tepealtı Mahallesi'nde gerçekleştirilen etkinlik, ilçe Kaymakamı Meriç DİNÇER ,ilçe jandarma  komutanı Hakan Akçay ve ilçe emniyet Amiri İbrahim Özden tarafından ,İlkokul öğrencilerinin uçurtma alanında karşılanması  ve uçurtmalarının dağıtılması ile başladı.

Dondurma ikramı yapılarak ,kurulan ses sistemi ile müzik eşliğinde çocuklar gönüllerince eğlendiler ,ilçe kaymakamı ve İl Jandarma Komutanlığı'ndan görevli gelen personeller çocuklarla bire bir ilgilendiler Kaymakam Dinçer “jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 180 .yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Uçurtma Şenliği ile mesai mefhumu gözetmeden çalışan Jandarma mız ,sadece Emniyet ve asayişin temini için değil  sosyal proje ve girişimleriylede farkındalık oluşturmaktadır

Bu vesileyle geleceğimizin teminatı olan çocukların mutluluğuna ortak olmamızı sağlayan ve karne hediyesi tadında ikram ve hediye sunan Jandarmamızın ,kuruluş yıl dönümünü kutluyorum, katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum “dedi .

Program çocukların gönüllerince eğlenmesi ve hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi

JANDARMA SALIPAZARI KARNE HEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı