ÇARŞAMBA DOĞA KOLEJİ’NDEN MUHTEŞEM İFTAR

Çarşamba Doğa Koleji tarafından okul bahçesinde veliler ve öğrencilere iftar yemeği düzenlendi.

ÇARŞAMBA DOĞA KOLEJİ’NDEN MUHTEŞEM İFTAR
ÇARŞAMBA DOĞA KOLEJİ’NDEN MUHTEŞEM İFTAR HABERSAL.NET

Velilerin ve öğrencilerin düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım gösterdiğini dile getiren Çarşamba Doğa Koleji Kurucu ve Sahibi Ali Tozmaz, “Çarşamba Doğa Koleji olarak paylaşma ve yardımlaşma ayı olan mübarek Ramazan ayında velilerimizle ve öğrencilerimizle bir arada iftarımızı yapmanın mutluluğunu yaşadık. Sosyal ve kültürel etkinliklerle sürekli bir arada olmak için çaba gösteriyoruz ve sağolsunlar velilerimiz de etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmıyorlar. Ben iftar yemeği etkinliğinin hazırlanmasında emeği geçen idare ve öğretmenlerimize ve katılım gösteren ya da gösteremeyen tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Çarşamba Doğa Koleji Kurucu ve Sahibi Ali Tozmaz’ın ardından konuşma yapan Çarşamba Doğa Koleji Müdürü Kadir Zileli ise şunları söyledi:

“Manevi atmosferin en güzelini yaşadığımız bu ayda velilerimiz ile birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadık ve bugün bir kez daha gördük ki biz çok büyük bir aileyiz. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.”

İftar yemeği sonrasında sahnelenen semazen gösterisi velilerin büyük beğenisini toplarken, Türk kültüründe önemli yeri olan Karagöz ve Hacıvat gölge oyunu canlı sahnelendi ve çocuklar eğlenceli vakit geçirdiler.

çarşamba doğa koleji iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı