JANDARMA VE BOT TAKIMINDAN KARADENİZDE ANLAMLI PANKART

​Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100.üncü yılı onuruna düzenlenen "19 günde 19 Mayıs 2019" etkinliği kapsamında 15 kişilik bot takımı 30 Nisan 2019 da İstanbul ilinden çıkış yaparak 19 Mayıs 2019 tarihinde Samsun'a kürek çekerek Türk Bayrağını ulaştırmıştı.

JANDARMA VE BOT TAKIMINDAN KARADENİZDE ANLAMLI PANKART
JANDARMA VE BOT TAKIMINDAN KARADENİZDE ANLAMLI PANKART HABERSAL.NET

Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100.üncü yılı onuruna düzenlenen "19 günde 19 Mayıs 2019" etkinliği kapsamında 15 kişilik bot takımı 30 Nisan 2019 da İstanbul ilinden çıkış yaparak 19 Mayıs 2019 tarihinde Samsun'a kürek çekerek Türk Bayrağını ulaştırmıştı.

Aynı ekip bu kez Jandarma teşkilatının kuruluşunun 180.yılı kapsamında Samsun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Karadeniz sahilinde pankart açtılar.

İstanbul İlinden deniz yolu ile, Samsun kıyılarına kadar kürekçekerek gelen Anakent dragon bot takımı,  İl Jandarma Komutanlığı ile birlikte hazırlanan pankartları Karadeniz üzerinde açarak farkındalık oluşturdular.

Vatandaşlar tarafından etkinliğe sahilden yoğun ilgi gösterildi. Bot takımı ekibi ; milli mücadelemizin 100. Yılı ile karşılaşan jandarmamız ;180.kuruluş yıldönümünde  ,her zaman bizler için gece gündüz demeden çalışmaktadır, başarıları ile gurur duyuyoruz. Dediler.Hatıra fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sona erdi

jandarma bot takımı samsun karadeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı