Advert

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN SU ZAMMINA TEPKİ

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN SU ZAMMINA TEPKİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN SU ZAMMINA TEPKİ HABERSAL.NET

Başkan Şahin “zaten zor geçinen vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak yerine zamlarla yükünü daha da ağırlaştırıyoruz”

İYİ PARTİ RED OYU VERMİŞTİR.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in  içme suyuna yapmış olduğu yüzde 25 zammın zor geçinen Samsun halkının yaşam standlarının daha zora soktuğunu, su sayaş bakımı,sayaç okumu ve içme suyuna aşırı yapılan zammı Samsun Merkez ilçe ve köyde ikamet eden halkımızı düşünülerek Büyükşehir Belediye Meclisinde yapılan oylamada İyi Partili meclis üyeleri red oyu vermiştir. Ancak zam Ak Partili üyerin oylarıyla kabul edilmiştir.

ZAMMIN GERİ ÇELİKMESİNİ İSTİYORUZ

İyi Parti İlçe Başkanı Şahin “Bu mübarek Ramazan Ayında suya yapılan yüzde 25 zammın geri çekilmesini istiyoruz diyerek şunları söyledi.

Teklifin mübarek Ramazan ayında geri çekilmesini istiyoruz.Ak Partili Belediye Başkanı Sayınn Mustafa Demir ve Ak Paritli Meclis üyeleribelediyenin borçlarını zamlar karşısında inim inim inleyen Samsun halkının sırtına yükleyerek mi kapatmak istiyor.Köylünün,kentlinin oyunu alarak bu makama geldiniz. Bu insanları yok sayamazsınız.Emekli, köylü, işçi,memur ve esnafın derdine kulak vermek zorundasınız.

SEÇİM ÖNCESİ UYARMIŞTIK

31 Mart Yerel Seçim öncesi halkımızı tek tek gezerek seçim sonrası bu zamların olacağı konusunda uyarmıştık diyen Başkan Şahin “Yerel seçimde Salıpazar halkımızı tek tek ziyaretlerde bulunduğumuzda,bu adaletsizce yapılan zamların seçim sonrası Ak Parti kadrolarınca yapılacaktır dedik. Halkımızın tercihine saygı duyduk ama haksızca yapılan zamlar ve yapılan yanlışların karşında sesiz kalmayacağız dedik.

İSTANBUL’DA İNDİRİM,SAMSUN’DA ZAM

Samsunda yüzde 25 içme suyuna ve su sayaçı okunma bedeline zam yaptınız. Ne olduda iptal edilen seçim Arife’sinde İstanbul’da içme suya ve ulaşıma indirim yaptınız. İstanbul’da indirim yapabiliyorsunuz da Samsun’da Samsun halkını düşünmeden zammı yapıştırdınız.Samsun’da da seçim olsaydı bu zamları yapacakmıydınız.

salıpazarı iyi parti şakir şahin su zammı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı