Advert

BAHÇELİ 15 İL BAŞKANI İLE TOPLANTI YAPTI... SAMSUN’DA VAR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aralarında Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ında bulunduğu 15 İl Başkanı ile toplatı yaptı.

BAHÇELİ 15 İL BAŞKANI İLE TOPLANTI YAPTI... SAMSUN’DA VAR
BAHÇELİ 15 İL BAŞKANI İLE TOPLANTI YAPTI... SAMSUN’DA VAR habersal.net

23 Haziran 2019 tarihinde yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi İstanbul'da en fazla nüfus yoğunluğu bulunan içlerinde Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da olduğu 15 İl Başkanı ile bir araya geldi.

Samsun dahil 15 il başkanının katıldığı toplantının içeriği hakkında da açıklamalarda bulunan Yalçın, İstanbul’da en büyük hemşehri profiline sahip olan Sivas, Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon, Sinop, Erzincan, Rize, Kars, Ardahan ve Mardin illerinin il başkanlarının toplantıda hazır bulunduklarını ifade etti. Yalçın, "Daha sonra diğer illerin il başkanları da aynı şekilde toplantıya çağrılacaklardır. Böylece İstanbul seçimleri için sadece Genel Merkezimiz ile İstanbul İl Teşkilatı değil, yurt sathındaki teşkilatlarımızın hepsinin sahada olması, 23 Haziran’a kadar gerçekleşecek çalışmalara bir siyasi seferberlik anlayışı içinde katkıda bulunması sağlanacaktır. İstanbul seçimine ilişkin saha çalışmaları, Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı AK Parti ile uyum ve ortak anlayış çerçevesinde ittifakın ruh ve özüne uygun olarak yürütülecektir" dedi.

Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak Ankara ziyaretinde Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Ebubekir Sıddık Korkmaz ile bir araya geldi.

ankara mhp devlet bahçeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı