Advert

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAŞKAN DOĞAN’A ÖDÜL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart seçimlerinde aldığı oyla büyük başarı gösteren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a ödül verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAŞKAN DOĞAN’A ÖDÜL
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAŞKAN DOĞAN’A ÖDÜL habersal.net

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında düzenlenen Ak Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısın ’da en fazla oy alan ilk beş büyükşehir, il, ilçe, belde belediye başkanlarına ödül verdi. İlçe belediyeler içerisinde %74,50 ile en çok oy alan ilk beş belediye başkanı arasına giren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödülünü aldı.

Başarımızı ödüllendiren Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederim diyen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Seçimlerde bizi zirveye taşıyan ve bu ödülü almamızı sağlayan, Çarşambalı hemşerilerime bizlere duydukları güven ve destekleri için teşekkür ederim. Bu başarı ve ödül sırtımızda olan yükü daha da artırmıştır. Çarşambalı hemşerilerimize daha iyi hizmet vermek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

cumhurbaşkanı erdoğan çarşamba halit doğan ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı