Advert

Başkan Mustafa Demir'e ziyaretçi akını sürüyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsunumuzun hak ettiği hizmetleri vatandaşlarımıza sunarken şeffaf, hesap verebilir, kapsayıcı ve kimseyi ötekileştirmeyen belediyecilik anlayışımız hakim olacak" dedi

Başkan Mustafa Demir'e ziyaretçi akını sürüyor
Başkan Mustafa Demir'e ziyaretçi akını sürüyor habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi makamına gelen tüm misafirlerini içtenlikle ağırlayan Başkan Demir, "Bu şehire ve bu şehrin kadirşinas insanlarına hizmet etmeyi şerefli bir görev olarak görüyorum. Şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışımız olacak" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'E ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR

Başkan Mustafa Demir, bugün de gün boyu sırasıyla Sinoplular Derneği Başkanı Gülser Övet Kesimal ve yönetim kurulu üyelerini,  TCG Bayraktar Gemi Komutanı Deniz Yarbay Bülent Güngör, Deniz Binbaşı İsmail Akıncı, Gemi Kıdemli Astsubay Ahmet Bilgili’yi, Samsun Medikal Sanayi Kümelenme Derneği( MEDİKÜM) yöneticilerini, Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten ve hastane yöneticilerini, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak'ı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ı ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi'yi ağırladı.

'HER KURUŞ, SAMSUN'UN HİZMETİNDE OLACAK'

Başkan Mustafa Demir, ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Biz belediyecilik hizmetlerimizi tüm vatandaşlarımıza sunarken vatandaşlarımızı ötekileştirmeden belediye kaynaklarımızı şehrimiz ve halkımız için kullanacağız. Bilinmelidir ki belediyemiz halkımızın ve devletimizin bize emanetidir.

İçerisinde yetiştiğimiz kültürün bize kazandırdığı anlayışla emanetin kutsi yükünü omuzlarımızda hissederek bu emanete sahip çıkacağız ve kaynaklarımız kuruşu kuruşuna kıymetli Samsun halkımzın hizmetinde olacak. Çünkü biz bu şehre ve bu şehrin kadirşinas insanlarına hizmet etmeyi şerefli bir görev olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR MUSTAFA DEMİR ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı