ERTAN ÖZCAN’DAN KANDİL MESAJI

Salıpazarı Turizm ve Tanıtım Dernek Başkanı Ertan Özcan, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm İslam Aleminin Miraç Kandilinin kutladı.

ERTAN ÖZCAN’DAN KANDİL MESAJI
ERTAN ÖZCAN’DAN KANDİL MESAJI habersal.net

Başkan Özcan mesajında; “Mübarek üç ayların içinde yer alan Miraç Kandili’nin de bu anlamda, birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine inanıyorum.

Bu bakımdan, Sevgili Peygamberimizin, Yaradan’ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Kandil geceleri, milletimizin büyük önem verdiği, saygı duyduğu, ibadetle geçirdiği, hayır hasenatın arttığı, duayla geçirilen, maneviyatın yükseldiği anlamlı gecelerdir. Allah’ın bir kez daha idrakini nasip ettiği bu mübarek gecenin; yapılacak ibadetler, hayırlar, infaklar ve dualarla tüm hemşehrilerimize ve İslâm âlemine hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ediyor, tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutluyorum” dedi.

salıpazarı turizm derneği ertan özcan kandil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı