ÇANAKKALE ZAFERİ VİYANA DA KUTLANDI

“18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü, İstiklal Marşı’nın Kabulü, Şehitleri ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” vesilesiyle, son iki yılı TC Viyana Başkonsolosluğumuz himayesinde olmak üzere SAM-DER olarak dün 5. kez program düzenleme gururunu ve onurunu yaşadık.

ÇANAKKALE ZAFERİ VİYANA DA KUTLANDI
ÇANAKKALE ZAFERİ VİYANA DA KUTLANDI habersal.net

Bu programın hazırlanmasında katkı veren, ön alan Başkonsolosumuz Sn. Asip Kaya'nın şahsında tüm konsolosluk çalışanlarına ve Askeri Ataşemize teşekkür ederim.

Ayrıca katılımlarıyla bizleri onurlandıran, her daim SAMDER'imizin yanında duran, Siyasi partilerimizin Avusturya Başkan ve Yöneticileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Başkanları ve Yöneticilerine, değerli iş insanlarımıza ve engin bilgilerini bizlerle paylaşan öğretmenlerimiz ve Hocamız Sn. Şakır Güler Mutayip  Sarıoglu ve Asiye Kılıç Eryılmaz'a da teşekkürü borç biliyorum.

Bir özel teşekkürü de her daim gurur başkanı olmaktan gurur duyduğum emektar ekibime ve kıymetli üyelerimize yürekten teşekkür ederim.

Gurur kaynağımız Ece Güleç ve Burcu Yıldırım kızımız dün yine o güzel yürekleriyle İstiklâl Marşımızı ve Çanakkale şiirimizi okudu. kızlarımızı yetiştiren aileleri kutluyorum.

SAMDER'i büyütmek ve Avusturya'da marka dernek olma ülküsüyle çıktığımız bu yolda emek verenlerin yüreğine sağlık! İnanıyorum ki SAMDER'imizde daha güzel projeleri yine hep birlikte yapacağız.

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve saygıyla anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum.

 

 

çanakkale zaferi viyana samder
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı