Advert

ORTA MAHALLEDE YARIŞ KIZIŞIYOR!.. MUSA MİNUZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Orta Mahalle Esnaflarından Musa Minuz 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde Orta Mahalleden Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

ORTA MAHALLEDE YARIŞ KIZIŞIYOR!.. MUSA MİNUZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ORTA MAHALLEDE YARIŞ KIZIŞIYOR!.. MUSA MİNUZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI habersal.net

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu ziyaret eden Musa Minuz “Önümüzdeki Mahalli İdareler seçimlerinde Orta Mahalleden Muhtar adayı olduğumu sizlerin aracı ile kamuoyuna duyurmak istiyorum.”dedi.

Esnaflık hayatında edindiği insan ilişkilerindeki etkinliğinin muhtarlık görevinde kendisine avantaj sağlayacağını söyleyen Musa Minuz, “Mahallemizin sorunlarını yakından biliyorum. Mahalle sakinlerinin her birini yakından tanıyorum. Onların beklenti ve taleplerini en iyi şekilde yetkililere ulaştıracağımdan emin olmalarını isterim. Mahalle halkımızın destekleriyle bu yola çıktım. Destek verenlere teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Musa Minuz’un da adaylığını açıklaması ile Orta Mahallede muhtar adayı sayısı beşe çıktı. 31 Mart’ta çekişmeli geçecek mahallelerin başında gelen Orta Mahallede muhtarlık seçimi kızışmaya başlıyor.

salıpazarı muhtarlık seçimi musa minuz orta mahalle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı