Advert

ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI OSMAN AYDIN'IN KANDİL MESAJI

Başkan Osman Aydın’dan Mevlid Kandili Mesajı

ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI OSMAN AYDIN'IN KANDİL MESAJI
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI OSMAN AYDIN'IN KANDİL MESAJI habersal.net

Salıpazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Aydın Mevlid Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Başkan Aydın, mesajında şunları kaydetti:

"Millet olarak birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının yoğun olarak yaşandığı bir Mevlîd Kandili’ne daha erişmenin manevi huzuru ve mutluluğunu yaşamaktayız.

İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu özel günlerin içtimai anlamda var olan iç huzur ve birlikteliği daha da pekiştireceği inancındayım.

Hazreti Peygamberimiz, Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan örnek bir hayat sürmüş; ahlakı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında insanlığa göstermiştir.

Alemlere rahmet ve müjdeci olarak gönderilen Hazreti Peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini, mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak için bu geceyi fırsat bilmeli, iyi değerlendirmeliyiz.

Sevgili Peygamber Efendimizin (s.a.v) dünyaya teşrif ettiği bu müstesna gün vesilesiyle, başta tüm İslam âlemi olmak üzere yüce Türk milletinin, İskenderunluların Mevlîd Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini diliyorum"

SALIPAZARI OSMAN AYDIN ŞOFÖRLER ODASI KANDİL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı