Advert

Yıldırım Cumhuriyet Bayramını Kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım,29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95’üncü yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yıldırım Cumhuriyet Bayramını Kutladı.
Yıldırım Cumhuriyet Bayramını Kutladı. habersal.net

Başkan Yıldırım, mesajında; 

“Tarih boyunca var olduğu her coğrafyaya adaleti götüren, medeniyeti temsil eden Türk Milletinin geçmişi kahramanlıklarla ve şanlı zaferlerle doludur.

Aziz Türk Milleti, günümüzde farklı şekil ve alanlarda kendisini gösteren Türk ve Türkiye düşmanlığının farkındadır ve bilincindedir.

15 Temmuz hain darbe girişimden sonra daha net görülen gerçekler, küresel güçlerin emperyalist hesapları, ülkemizin sınır hatlarındaki hareketlilik ile daha da gün yüzüne çıkmış, “güçsüz bir Türkiye” amaçları aziz Türk Milletinin feraseti ile sonuçsuz kalmıştır.

Bir ve beraber olduğunda neleri başarabileceğini sayısız kez göstermiş olan yüce Türk Milleti, emperyalist güçlerin küresel projelerine, hesaplarına geçmişte olduğu gibi aynı ruh ve inançla karşı koymuş ve de koymaktadır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz Türk milletinin istiklal aşkı ile yokluk zamanda zorlukları aşarak kurdukları Türkiye Cumhuriyeti bugün aynı ideallere büyük bir sadakatle bağlı yeni nesiller tarafından geleceğe taşınmaktadır, çünkü Cumhuriyet Türk Gençliğine emanettir.

Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve yüce Türk milletinin azim ve kararlılığı ile kazanılan istiklal mücadelesinin taçlandığı, milletin kendi kendini yönetme yetkisinin tescillendiği, 95. Yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

 

mhp salıpazarı cavit yıldırım cumhuriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı