Advert

BAŞKANLARDAN HABERSAL’A ZİYARET

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman Habersal Gazetesi İmtiyaz sahibi Sait Kuzu’yu ziyaret etti.

BAŞKANLARDAN HABERSAL’A ZİYARET
BAŞKANLARDAN HABERSAL’A ZİYARET habersal.net

Dünya Gazeteciler Günü nedeni ile Gazetemiz İmtiyaz sahibi Sait Kuzu’yu ziyaret eden başkanlar Gazeteciler Gününü Kutladı.

Belediye Başkanı Halil Akgül, “basın yayın kuruluşlarında fedakarca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayarak kamuyu, yönetenler ile yönetilenler arasında köprü görevi gören, şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alıp emek harcayan başta ilçemizde yayın yapan sizlerin ve tüm kıymetli basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman’da "Toplumun gözü kulağı, sesi olan; vatandaşlarımızın haber alma hakları adına cefakarca, fedakarca çalışan basın mensuplarımız aynı zamanda demokrasimizin ve ifade hürriyetinin vazgeçilmez bir unsurudur.”dedi.

Habersal Gazetesi İmtiyaz sahibi Sait Kuzu ziyaretlerinden dolayı iki başkana da teşekkür ederek “Gazeteci toplum yararını gözeten ve koruyandır. Ülkemizin menfaatleri, milletimizin çıkarları doğrultusunda gerçeklerin peşinden koşarak, toplumu aydınlatan biz gazetecilerin en büyük sermayesi kalemleridir.9 yıldır doğruları yazmaktan ve tarafsız yayıncılık ilkesinden taviz vermedik.”dedi.

GAZETECİLER GÜNÜ SALIPAZARI AK PARTİ SAİT KUZU HALİL AKGÜL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı