Advert

EMEKLİ POLİS CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME!

TRABZON’un Vakfıkebir ilçesinde özel bir güvenlik şirketinin sahibi olan emekli polis Dursun Çakır (59), cinayetinde olayın faili olduğu iddia edilen bir kişi aranıyor.

EMEKLİ POLİS CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME!
EMEKLİ POLİS CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME! habersal.net

TRABZON’un Vakfıkebir ilçesinde özel bir güvenlik şirketinin sahibi  olan emekli polis Dursun Çakır (59), cinayetinde olayın faili olduğu iddia edilen bir kişi aranıyor.

Vakfıkebir İlçesinde Çakır Güvenlik Şirketinin Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı emekli polis memuru Dursun Çakır evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra soruşturmayı genişleten emniyet güçleri cinayet zanlısı olarak B.T ismine ulaştı. Zanlı şimdi her yerde aranıyor.

Emekli Polis Memuru Dursun Çakır’ın Salıpazarı’nda yaşayan ailesi ise katilin bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istiyor.

emekli polis dursun çakır vakfıkebir cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ailesinden     2018-10-22 Telefonlarınızı açın zahmet olmazsa
Salıpazarı eniştesi     2018-10-22 Allah rahmet eylesin rahmetli. bizim güvenlik hocamızdı bizlere karşı davranışları cok iyiydi derslerdeki anlatımı hitab etmesi gercekten cok iyiydi duyunca cok üzüldük Allah mekanini cennet etsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı