Advert

İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI ÇIKARMASI

Yaklaşan Yerel Seçimler nedeni ile Samsun’a 9 Milletvekili ile çıkarma yapan İyi Parti Samsun ve İlçelerini gezdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyip tek tek not aldı.

İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI ÇIKARMASI
İYİ PARTİ’DEN SALIPAZARI ÇIKARMASI habersal.net

İyi Parti Genel Merkezin talimatıyla Samsun  merkez ve ilçelerini ziyaret etmeleri için 9 Milletvekilini  görevlendirdi.

Yerel seçimler öncesi Parti Teşkilatlarını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden İyi Partili heyet sokağın nabzını tutarak vatandaşların sorunlarını dinledi.

İYİ PARTİ SAHADA

Salıpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Trabzon  Milletvekili  Hüseyin Örs, Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Ünzile Bozoğlu Yüksel’i İyi Parti  Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin karşıladı. Burada bir süre istişare toplantısı yapan İyi Partili heyet daha sonra Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Adem Osma ve Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy’u da makamlarında ziyaret etti.

 VATANDAŞ DERTLİ

Karadeniz Bölgesinde % 70 oy alan bir iktidar  bölgenin tek geçim kaynağı olan fındığa fiyat dahi verememiş, üreticiyi kaderiyle baş başa bırakmıştır diyen Trabzon  Milletvekili  Hüseyin Örs “Hayat pahalı, çiftçi,üretici,emekli,esnaf bitmiş durumda. Salıpazarı’nın sorunlarını tek tek not alıyoruz. Bu sorunları TBMM’de Ak Parti Milletvekillerinin gözlerinin içine bakarak dile getireceğiz.”dedi.

 

 

İYİ PARTİ SALIPAZARI HÜSEYİN ÖRS YEREL SEÇİM FINDIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı