Advert

'Okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.'

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş “Okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.”

'Okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.'
'Okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.' habersal.net

Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeni ile düzenlenen programda öğrencilere,öğretmenlere ve velilere seslendi. Savaş “Okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.”dedi.

Gökçeli İlkokulunda düzenlenen programa Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay,İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Şube Müdürleri,öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Programda konuşan Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü şunları söyledi;

Sevgili Öğrenciler! Sizler bugünün küçükleri, yarının umutları, geleceğimizin teminatısınız. Bizim bütün çabamız sizlerin iyi bir eğitim alarak okuyan, araştıran, sorgulayan, ülkesini ve bayrağını seven, tarihini bilen, iyi ahlaklı bireyler olarak yetişmenizi sağlamaktır. Yeni Eğitim - Öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni başarılar elde etmenizi temenni ederek; derslerinizde, sportif, sanat ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olmayı kendinize ilke edinmenizi dilerim.

Değerli Veliler! Ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarında başarılı olmaları için sizlere büyük görevler düşmektedir. Çocuklarımızın okulu, öğretmeni ile iyi bir diyalog içerisinde olup, okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır.

Kıymetli Meslektaşlarım! Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimiz. Ne kadar kutsal bir görev yaptığınızı biliyoruz. Sizler, öğretmenlik gibi onurlu bir mesleğin temsilcileri olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi ilgi ve kabiliyetlerine göre yetiştirerek onların üreten, düşünen, sorgulayan bireyler olarak hayata atılmaları için büyük bir görev üstlenmiş durumdasınız.  Kutsal görevinizi her zaman olduğu gibi yerine getireceğinizden zerre kadar şüphem yoktur.Yapacağınız fedakârlıklar için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Siz değerli yöneticilerimiz! Öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitimin tüm paydaşlarıyla birlikte omuz omuza vererek eğitimde hedeflediğimiz ve inandığımız noktaya ulaşmayı diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle, okulla bu yıl tanışan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılan meslektaşımıza başarılar diliyorum. “İlköğretim Haftası”nı kutluyor; büyük bir inanç ve özveriyle öğretmenlik mesleğini icra eden istikbalimizin mimarı kıymetli öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve saygıdeğer velilerimizle birlikte 2018-2019 eğitim öğretim yılının ülkemize, Salıpazarı’mıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor saygılar sunuyorum.

 

 

salıpazarı milli eğitim ali savaş ilköğretim haftası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAMSUN’DA  YUVA ISITAN YARDIM
SAMSUN’DA YUVA ISITAN YARDIM
JANDARMADAN ,SAKATLAR DERNEĞİNE ZİYARET
JANDARMADAN ,SAKATLAR DERNEĞİNE ZİYARET