Advert

BAŞKAN OSMAN AYDIN ‘ÇOCUKLARIMIZ SİZE EMANET’

Salıpazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Aydın yeni Eğitim-Öğretim döneminin başlamasıyla servi taşımacılığı yapan C plaka sürücülerine uyarılarda bulundu.

BAŞKAN OSMAN AYDIN ‘ÇOCUKLARIMIZ SİZE EMANET’
BAŞKAN OSMAN AYDIN ‘ÇOCUKLARIMIZ SİZE EMANET’ habersal.net

‘GÜVENLİ TAŞIMACILIK ÖNCELİĞİMİZ’

Salıpazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Aydın, sizler çok değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı okula götürüp getiriyorsunuz. Bu kıymetli canlarımız sizlere emanet. Önceki yıllarımızda servis taşıma işlemlerinde büyük bir sıkıntımız olmadı. İnşallah bu yılda böyle bir sıkıntıyla karşılaşmayız. Önceliğimiz çocuklarımızın güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Bu sorumluluğunuz ağır. Sizlerin bu sorumluluğunuzun farkında olduğunuzu biliyorum” dedi.

‘ÇOCUKLARIMIZ SİZE EMANET’

Başkan Aydın, yaptığı açıklamasında “Bu yılki taşlıma ihalelerimiz tamamlandı. Servis araçlarımız öğrenci taşımaya başladı.Artık çocuklarımız şoför amcalarına emanet . Şuana kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadık. Ümit ediyorum ki eğitim öğretim sonuna kadar da böyle devam edecek” dedi.

‘KAZASIZ BELASIZ BİR DÖNEM’

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Aydın,  yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrenciler ile velilere hayırlı olması temennisinde bulunarak servis sürücülerine de kazasız, belasız ve helalinden bol kazançlar diledi.

salıpazarı c plaka okul servisi osman aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
JANDARMADAN ,SAKATLAR DERNEĞİNE ZİYARET
JANDARMADAN ,SAKATLAR DERNEĞİNE ZİYARET
'NAİM SÜLEYMANOĞLU' FİLMİNİN EKİBİ SAMSUN'DA
'NAİM SÜLEYMANOĞLU' FİLMİNİN EKİBİ SAMSUN'DA