Advert

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN KAHRAMANLARIN GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin yayınladığı mesajla vatanımızın ve milletimizin bekası için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda gazi olan kahramanların gaziler gününü kutladı.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN KAHRAMANLARIN GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAKİR ŞAHİN KAHRAMANLARIN GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLADI. habersal.net

Gaziler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin, “Bu toprakları bize vatan olarak bırakan değerli gazilerimize ve aziz şehitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Başkan Şahin mesajında şunları ifade etti: “Geçmişten günümüze bir devleti devlet yapan; vatan, millet, bayrak ve egemenlik gibi değerleri korumak ve bu değerler üzerine kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekasını sağlamak için her türlü hain saldırıya karşı göğsünü siper eden gazilerimiz, bu ülke için çok değerlidir…

Gaziler, aynı zamanda millet olarak sahip olduğumuz şanlı geçmişimizle aramızdaki güçlü bağın en önemli sembolleri; cesaret ve feragat duygularını yaşayan ve yaşatan abideleridir. Sergiledikleri kahramanlık destanları ile tarihin altın sayfalarına adlarını kaydettirmişlerdir. Gazi ve şehitlerimiz, Türk Milleti’nin gönlünde ve hafızasında bugün olduğu gibi sonsuza kadar yer almaya devam edecektir.

Bu vesile ile terörle mücadelede şehit olan gençlerimize de bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle Gaziler Günü’nü kutluyorum.”dedi.

İYİ PARTİ ŞAKİR ŞAHİN GAZİLER GÜNÜ SALIPAZARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı