Advert

MHP İLÇE BAŞKANI YILDIRIM GAZİLER GÜNÜ MESAJI

MHP Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım,mesajında; “Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, ...

MHP İLÇE BAŞKANI YILDIRIM GAZİLER GÜNÜ MESAJI
MHP İLÇE BAŞKANI YILDIRIM GAZİLER GÜNÜ MESAJI habersal.net

MHP Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım,mesajında; “Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu cennet vatan uğruna cepheden cepheye koşan ve şehit olmayı göze alan Gazilerimiz, cesaretin ve fedakârlığın sembolleri, ülkemizin medarı iftiharıdır.

Bu şuurla asırlardır tarih sahnesinde şehit ve gaziler veren Türk milleti, dün olduğu gibi bugünde aynı şuurla terörle mücadelede ve son olarak ta 15 Temmuz gecesi bağımsızlığı, demokrasisi, cumhuriyeti ve vatanının bölünmez bütünlüğü için göğsünü tanklara, mermilere siper etmiş, şehit ve gaziler vererek Devletine ve Bayrağına sahip çıkmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle bu güzel vatanı bizlere bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize mutlu huzurlu yarınlar diliyorum. Dedi.

19 eylül gaziler günü mhp cavit yıldırım salıpazarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı