Çarşamba’de Bahar Şenliği

Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi’nde bahar şenliğini gerçekleştirdi.

Çarşamba’de Bahar Şenliği
Çarşamba’de Bahar Şenliği habersal.net

Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmenleri, öğrencileri, idarecileri tarafından hazırlanan bahar şenliğine Çarşamba jandarma bölük komutanı Ramazan Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü temslcileri, Çevre okul müdürleri, öğretmenleri, öğrenciler, öğrenci velileri katıldı.

Hazırlanan aktiviteler öğrencilerin eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alanda da gelişmelerini sağlamak amacıyla yürütülen çalışmalar öğrenci ve veliler tarafından olumlu karşılandı. Okul’un spor salonunda organize edilen 1.’si gerçekleştirilen Bahar Şenlikleri’nde karaoke, müzik, kermes, Kızılay aracında kan verme, resim sergisi, davul – zurna ekibi’nin yer aldığı aktiviteler gibi faaliyetler yer aldı.

Öğrencilerin keyif aldığı şenlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi okul müdürü Talip Zorlu; “2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın son günlerini yaşıyoruz. Öğrencilerimizin bir yıl boyunca yoğun ve yorucu çalışma ortamının sonunda eğlenme ve dinlenme fırsatı vermek için Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi  olarak ’Bahar Şenlikleri’ etkinlikleri düzenledik. Bir yılın yoğun ve yorucu temposunda enerjileri düşen öğrencilerimiz güzel bir aktivite ile moral ve motivasyon olarak yeniden üst seviyeye yükselmek için böyle bir etkinlik olmasını istiyor ve bekliyorlardı. Bizlerde öğrencilerimizin istek ve beklentilerine düzenlediğimiz bahar şenliği ile cevap verdik. İnşallah bu etkinlikleri önümüzdeki yıllarda daha da geliştirerek öğrencilerimizin motivasyonu açısından, başarılarının artırılması açısından bu tür etkinliklerin önemli ve etkin olduğunu düşünüyoruz. Bu sene 1’sini düzenlediğimiz Bahar Şenliğimizi geleneksel hale dönüştüreceğiz. Düzenlediğimiz şenlik vesilesi ile öğrencilerimize, müzik, eğlence, resim sergisi sağlık açısından kan verme,  ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin masraflarını karşılamak için kermes gibi faaliyetlerden oluşan bir aktivite hazırladık. Bu aktivitelerle de öğrencilerimizin enerjisini ve yılsonu yorgunluklarını atmaları için elimizden gelen bütün gayreti sarf ediyoruz” dedi.

FOTO-HABER:OĞUZHAN GÜZEL

çarşamba mesleki ve teknik lise bahar şenliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı