BAŞKAN DOĞAN MECLİSTE AÇIKLADI: "BORCUMUZ 40 MİLYON LİRA"

Samsun'un Çarşamda ilçesinde yerel seçimler sonrası belediye başkanı seçilen Halit Doğan ilk belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi.

BAŞKAN DOĞAN MECLİSTE AÇIKLADI:
BAŞKAN DOĞAN MECLİSTE AÇIKLADI: habersal.net

Mecliste konuşan Doğan, "Belediyemizin yaklaşık 40 milyon lira borcumuz var. Bankada bulunan paramız da yaklaşık 65 bin lira civarında bir nakitimiz var. Hep birlikte hem bu borçları ödeyerek, hizmet edeceğiz" dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası Çarşamba Belediye Başkanı seçilen Halit Doğan, Çarşamba Belediye Meclis Toplantısı’nın ilki gerçekleştirildi.

Çarşamba Belediye Hizmet Binası'nda bulunan toplantı salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülmesinin ardından açıklama yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, "31 Mart yerel seçimleri sonucunda belediye başkanı ve belediye meclis üyeleri olarak ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Allah bize Çarşamba için hizmet etmeyi ve Çarşamba için hayırlı kararlar almayı nasip etsin. Mazbatayı alarak göreve başladıktan sonra yaptığımız incelemelerde belediyemizin müteahhitlere, piyasadan mal temin ettiğimiz firmalara, kamu kurumlarına yaklaşık 33 milyon lira, mahkeme kararı ile kesinleşmiş yaklaşık 2 milyon lira, İmar İnşaat şirketimizin yaklaşık 3 milyon lira borcu var. Yani belediyemizin toplamda yaklaşık 40 milyon lira borcumuz var. Bankada bulunan paramız da yaklaşık 65 bin lira civarında bir nakitimiz var. Hep birlikte hem bu borçları ödeyerek, hem de yatırım yaparak inşallah Çarşamba’ya hizmet edeceğiz" dedi.
 

çarşamba halit doğan meclis borç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı