SALIPAZARI’NDA İLK AÇIKLAMA İYİ PARTİ’DEN GELDİ

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin 31 Mart Yerel seçimlerini değerlendirdi. “Siyaseti çirkinleştırmedik”dedi.

SALIPAZARI’NDA İLK AÇIKLAMA İYİ PARTİ’DEN GELDİ
SALIPAZARI’NDA İLK AÇIKLAMA İYİ PARTİ’DEN GELDİ habersal.net

"SAYGI DUYUYORUZ"

31 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçim sonuçlarını gazetemize değerlendiren İyi Parti İlçe Başkanı Şahin, “Halkın iradesinden başka güç yoktur, bizde ona saygı duymak zorundayız. Halkımız özgür iradesi ile bir tercih yaptı. Demokratik hakkını kullanarak oy kullandı. Neticede Salıpazarı ilçemizde bu görevi bir kez daha mevcut başkan Sayın Halil Akgül’den yana kullandı. Bizde kendisini ve Ak Parti İlçe Teşkilatını arayarak üzerimize düşeni ve bize yakışanı yaptık ve tebrik ettik, başarılar diledik.

“ÇİRKİN SİYASET YAPMADIK”

Yerel seçim kampanyası süresince İyi Parti İlçe teşkilatı, Belediye başkan adayımız ve belediye meclis üyelerimiz hatta taraftarlarımız siyaseti hiçbir zaman çirkinleştirmedik. Hakaret etmedik. Kimsenin kişilik haklarına saldırmadık. Belden aşağı vurmadık. Bütün olumsuzluklara rağmen sağ duyumuzu hiç kaybetmedik. Ancak bu bize yapılan saldırıları unuttuk, görmezden geldik anlamına gelmez.

“ŞER ODAKLARI KİM AÇIKLA”

Sosyal medyada yazılan,çizilenleri yakınladan takip ediyoruz. Biz sukunetimizi, onurlu duruşumuzu sürdürken bazıları hala şer odaklarından bahsediyor. Salıpazarı’nda bu zamana kadar şer odağı olmadı, bundan sonrada olmayacaktır. Bu yorumu yapan ve Ak Parti’de siyaset yapan arkadaş bu şer odaklarını açıklamalıdır.Biz Salıpazarı İlçemizde ilkeli ve seviyeli siyaset yapmaya devam edeceğiz. Kimse bizim sinir uçlarımıza dokunamaz. Bu güne kadar böyle siyaset yaptık, bundan sonra da böyle devam edeceğiz.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Seçim sonuçlarına gelince, halkımız kullandığı oylarla bize yetki vermedi. Ancak açıklanan sonuçlara göre Salıpazarı Belediye Meclisinde İyi Parti’den üç arkadaşımız bizi ve bize oy veren vatandaşlarımızı temsil edecek. Salıpazarı’nda yapılan hizmetleri, yapılmayanları veya yanlış yapılanları takip edeceğiz. Başta Belediye Başkan Adayımız Sayın Refaettin Karaca olmak üzere bu yolda bizimle yürüyen, bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.

SALIPAZARI İYİ PARTİ ŞAKİR ŞAHİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı