KARACA“10 YILDIR NEREDEYDİNİZ”

Millet İttifak İyi Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Refaettin Karaca Cumhuriyet Meydanı’nda konuştu. Karaca “Bunlara hadlerini sandıkta bildirin”dedi.

KARACA“10 YILDIR NEREDEYDİNİZ”
KARACA“10 YILDIR NEREDEYDİNİZ” habersal.net

Millet İttifak İyi Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Refaettin Karaca Cumhuriyet Meydanı’nda konuştu. Karaca “Bunlara hadlerini sandıkta bildirin”dedi.

“KENDİMİ TARTIŞTIRTMAM”

İyi Parti İlçe Teşkilatının Cumhuriyet Meyanı’nda düzenlediği mitingde konuşan İyi Parti Belediye Başkan Adayı Refaettin Karaca, Ülkücü kimliğimi kimseye tartıştırtmam diyerek “Bu gün burada kimseden korkmadan bir başkaldırı harekatını başlattınız. Salıpazarı’mızın makus talihimizi değiştirecek sizlerin de büyük desteğinizle on yıldır Salıpazarı’mızı idare edenleri şöyle istirahata alıp 1 Nisan sabahı bizlere görev vereceğinize inancımız tamdır.

“BUNLARIN HADLERİNİ SİZ BİİLDİRECEKSİNİZ”

Bu süreçte hepinizin evlerine misafir oldum hiçbir zaman taşkınlıktan sorumsuzluktan hep uzak durduk. Hep sorumlu davrandık, herkesin hakkına riayet ettik. Seçim çalışmalarımızı daima barışçıl sürdürmeye devam ettik. Ancak bir kendini bilmez bizleri HDP’yle, PKK’yla,FETÖ ile aynı kareye koymaya çalıştılar. Ancak onlar haddini bilecekler. Onlara hadlerini 31 Mart’ta siz sandıkta bildireceksiniz. Ben 15 yaşından beri bu milletimizin makus tarihini değiştirecek fikri bir yapıdan gelen bir kardeşinizim. Vatan, Millet,Devlet anlamında kimseye kendimi  tartıştırtmam.Ancak bu Fetö illetinden, PKK illetinden seçim kaybetme korkusundan vatanını ve milletini seven insanları onlarla yan yana koymaya çalışıyorlar.

“10 YILDIR NEREDEYDİNİZ”

Salıpazarı’nın sorunları çoktur diyen İYİ Parti Salıpazarı Belediye Başkan adayı Refaettin Karaca  “genç kardeşlerimiz işsiz. Bu genç kardeşlerimiz için 10 yılda iktidarda bulunan arkadaşlarımız neler yaptılar.10 yıl önce verdikleri hiçbir sözü tutmadılar. Bu gün aynı vaatleri seçim beyannamelerine yeniden koymuşlar. Şimdi bunlar sizi kandırmış olmuyorlar mı? Adama sormazlar mı 10 yıldır neden yapmadın.

Devletimizin yaptığı işleri sanki kendileri yapmış gibi size satıyorlar. Bunlar size yalan söylüyorlar. Bize güvenin, biz verdiğimiz sözün arkasında dururuz.31 Martta bize destek verin Salıpazarı bunlardan toptan kurtulsun.

İYİ PARTİ REFAETTİN KARACA SALIPAZARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı