MEHMET KÖKSAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Salıpazarı’nda yerel seçimin yaklaşmasıyla birlikte adaylarda bir bir ortaya çıkıyor.

MEHMET KÖKSAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MEHMET KÖKSAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI habersal.net

Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliklerinin dışında Muhtarlık seçimleri içinde sürpriz isimler ön plana çıkıyor.

Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu ziyaret eden Mehmet Köksal Bereket Mahallesinde Muhtar adayı olduğunu açıkladı. Köksal “doğup büyüdüğüm mahalleme hizmet etmek için muhtar adayı oldum.”dedi.

Muhtar Adayı Mehmet Köksal, insanlar iyi şeylere layıktır biz bunun için çaba sarf ediyoruz diyerek“Muhtar Adaylığını sosyal medyadan duyurmasının ardından yüzlerce tebrik ve destek mesajı aldım. 2019 yerel seçimlerinde; gençliğimi, girişimciliğimi ve üretkenliğimi kullanıp daha iyiye ve daha ileriye yol alacak bir Bereket  Mahallesi için Muhtar Adayı oldum. Seçilmem halinde mahallemizi ortak akılla yöneteceğiz. Sorunlarımızın çözümü ve ihtiyaçlarımızın en hızlı şekilde giderilmesi için çaba sarf edeceğim. Mahallemizi hem daha yaşanabilir bir hale getirecek hem de mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarına anında yanıt vereceğiz.” dedi.

Adaylığımı açıklamamın akabinde tüm çevrelerden çok büyük destek gördüm diyen Köksal “Bu durum beni muhtarlık yarışında onure ederken aynı zamanda motive etti. Herkese desteklerinden ve güzel dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemiz için adaylığını açıklayan diğer muhtar adaylarımıza da başarı dileklerimi sunuyorum. İnanıyorum ki bu seçimin kaybedeni olmayacak. Sonuç her ne olursa olsun Bereket Mahallesi ve Bereket Mahallesi sakinleri kazanacak.” dedi.

salıpazarı bereket mehmet köksal muhtar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı