MUSTAFA DEMİR: PROJELERİNİ AÇIKLADI

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Çok çalışacağız. Herkes taşın altına elini koyacak. Samsun ancak insanlarıyla yükselir" dedi.

MUSTAFA DEMİR: PROJELERİNİ AÇIKLADI
MUSTAFA DEMİR: PROJELERİNİ AÇIKLADI habersal.net

Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in Şehit Ömer Halisdemir Salonu'ndaki proje tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Gönül belediyeciliğini bugün yine merkezimize aldık" dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ŞEHİRLERE HAKİM OLACAK

Türkiye'nin 31 Mart'ta yerel seçimlere gittiğini, şehirleri 2023 ve ötesine taşıyacak kadroların seçileceğini hatırlatan Karaaslan, Cumhur İttifakı ile birlikte gönül belediyeciliği anlayışının şehirlerde hakim olacağını ifade etti.

Karaaslan, gönül belediyeciliğini 1994 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye ile tanıştırdığına dikkati çekerek, " Gönül belediyeciliğini bugün yine merkezimize aldık. 2001'den bu güne kadar çokça seçimler atlattık. Her birinde milletimizle farklı duyguları ama yine ortaklıklarımız üzerinden verdik. Önümüzdeki 31 Mart seçimleri için şimdi dünden daha güçlüyüz." diye konuştu.

PROJELER 11 ANA BAŞLIKTA SIRALANDI

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise 11 ana başlıkta topladığı projelerini 1919'un 100. yılına vurgu yapmak için hazırlanan 100. yıl logosuyla birlikte tanıttı.

TAŞIN ALTINA ELİMİZİ HEP BİRLİKTE KOYACAĞIZ

Görevi boyunca elini taşın altına koymaktan çekinmeyeceğini ifade eden Demir, "Çok çalışacağız. Herkes taşın altına elini koyacak. Samsun ancak insanlarıyla yükselir. Ben üzerime düşeni kazandığımda Cumhur İttifakı'nın belediye başkanı olarak sabah namazı mesaime başlayıp 5 yıl gece gündüz Allah izniyle koşturarak yapacağım." dedi. Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı,  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe belediye başkanları ile başkan adayları ve partililer katıldı.

 

 

 

 

ak parti samsun mustafa demir proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı