Mustafa Demir'den flaş açıklama

Çiftlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin kahvaltı programına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Çiftlik Caddesi'ni yeniden trafiğe açacaklarını ifade etti

Mustafa Demir'den flaş açıklama
Mustafa Demir'den flaş açıklama habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erdoğan Tok, Çiftlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kahvaltı programında önemli açıklamalarda bulundu. Demir, Çiftlik Caddesi'ni yeniden trafiğe açacaklarını söyledi.

ESKİ GÜNLERİNDEN UZAK

 Çiftlik Caddesi'nin trafiğe kapatılması ve yapılan işlemlerin iyi niyetle yapılan bir çalışma olduğunu fakat caddenin eski günlerinden uzakta kaldığını belirten Demir, "Samsun'un merkezini ihya etmek için ne yapılması gerekiyorsa ona uygun projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Şimdi ben seçim çalışmaları kapsamında bunları söylüyorum ama sadece Çiftlik Caddesi'nin trafiğe açılması bütün problemleri çözecek değil" dedi.  

BU KONUDA KARARLIYIZ

Çiftlik Caddesi'ni trafiğe açma konusunda kararlı olduklarını söyleyen Demir, "Açılması da gerekiyor; orada bir yayalaştırılmış bir sistem var iyi düşünülmüş olabilir ama çok uzun zaman geçmeden fonksiyon kaybını yitirmiş, şimdi hem oradaki esnafı etkiledi hem de oraya giden insan gruplarını etkiledi. Çiflik Caddesi'ni trafiğe açacağız ve otopark sorununu da çözeceğiz. Gazi Caddesi'ndeki otopark sorunlarını da çözeceğiz. Sadece burası değil, Saathane Meydanı'nda da trafiğe kapalı bir bölge var orayı da trafiğe açacağız. Hiçbir vatandaşımız olumsuz etkilenmeyecek" diye konuştu.   

HEM FİKİR OLACAĞIZ

 İlkadım Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erdoğan Tok ise, "Ben de esnaflıktan gelen bir kardeşiniz olarak inanıyorum ki Çiftlik Caddesi ile ilgili sorunların çözümünde yetkili merci büyükşehir olması dolayısıyla inşallah bu noktada hem fikir olacağımızı düşünüyorum. Esnafın halinden esnaf anlar mantığından dolayı güzel bir çözüm yolu üretileceğine eminim. 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sizden dua ve desteklerinizi temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

samsun ak parti mustafa demir çiftlik caddesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı