Advert

OZAN ARİF HAYATINI KAYBETTİ

Bir süredir kanserle savaşan Ozan Arif Samsun'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

OZAN ARİF HAYATINI KAYBETTİ
OZAN ARİF HAYATINI KAYBETTİ habersal.net

Ozan Arif bir süredir gırtlak kanseri gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde saat 04.50'de yaşamını yitirdi. Ülkücü camiada Mustafa Yıldızdoğan, Ahmet Şafak, Ali Kınık ve Atilla Yılmaz ile birlikte en bilinen simalardan olan Ozan Arif'in ölümü ülkücü camiayı ve sevenlerini yasa boğdu.  

Arif'in cenazesi 16 Şubat Cumartesi günü saat 10.00'da Atakum-İncesu Yalı Mahallesi 6003 Sokak'daki evinden alınarak Büyük Cami'de kılınancak öğle namazına müteakip Kıran Mezarlığı'na defnedilecektir.

OZAN ARİF KİMDİR?

Ozan Arif Giresun'un Alucra ilçesine bağlı şimdiki ismi ile Yükselen eski adı ile Hapu köyünde 10 Haziran 1949 senesinde dünyaya geldi.Babasının memuriyeti dolayısıyla, ilk ve ortaokulu Samsun`da tamamlayan Arif, 1970'de başladığı öğretmenlik mesleğinde Samsun'un Devgeriş köyünde beş yıl öğretmenlik, dört yıl ise okul müdürlüğü görevi olmak üzere üzere dokuz yıl hizmet verdi. i.  24 Eylül 1980 ve 5 Kasım 1991 tarihleri arasında Almanya'da ikamet etti.Özellikle milliyetçi kesimin tutkuyla dinlediği gür sesli sanatçı Türk milliyetçiliği vurgusunu açıkça belirten bir isimdi.

 

SAMSUN OZAN ARİFİ ÜLKÜCÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı