Advert

SAADET ADAYINDAN SALIPAZARI'NA TATLI YATIRIM

Saadet Partisi Salıpazarı Belediye Başkan Adayı iş adamı ve Mali Müşavir Ali Turhan 31 Mart seçimlerin Belediye Başkanı seçildiğinde ilçeye yapacağı projelerini açıkladı.

SAADET ADAYINDAN SALIPAZARI'NA TATLI YATIRIM
SAADET ADAYINDAN SALIPAZARI'NA TATLI YATIRIM habersal.net

Salıpazarı halkına üretim, sanayi, istihdam ve sosyal yaşam vaad eden Saadet Partili Ali Turhan, ilçedeki göç kaybının önüne geçeceklerini söyledi. Türkiye'ye ve Samsun'a model olacak bir Salıpazarı hayal ettiklerini kaydeden Turhan, "26 projemiz hazır. 4 yılda tamamlayacağız" dedi.

BAKLAVA FABRİKASI

Baklava Fabrikası kuracaklarını ve burada 1.000 kişiyi istihdam edeceklerinin sözünü veren SP'li Ali Turhan, "Kazansak da kaybetsek de sözümüz söz. Samsun Gıda OSB için hazırladığımız fabrika projemizi Salıpazarı'na taşıyacağız. Hangi aday kazanırsa kazansın, Eylül ayında açılışını yapacağız" diye konuştu.

SANAYİ SİTESİ YAPACAĞIZ

Sanayi sitesi ve çıraklı eğitiminin olmazsa olmaz projeler arasında olduğunu ifade eden Ali Turhan, "Kapalı pazar alanı, hayvan kesim ve satış, cenaze hizmetleri ve sosyal hizmetler maalesef yok. Bunları belediyemiz bünyesinde yaparak, insanların gönüllerini ve dualarını almak istiyoruz. Taş ocağı kuracağız. Atıl okulları konak haline getireceğiz. Festivaller düzenleyeceğiz. Mesire alanları oluşturacağız. Tarihi, doğa ve kültürel mirasları gün yüzüne çıkarıp, turizme açacağız. Örneğin Gapru Kalesi'ne seyir terası yapacağız ve ulaşım teleferikle olacak" ifadelerini kullandı.

FINDIK ENTEGRE TESİSİ

Belediyenin bütçesine kesin gelirler oluşturacaklarını sözlerine ekleyen Saadet Partisi Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Ali Turhan, "Fındık entegre tesisi. Bu en önemli projemiz. Aynı şekilde gurbette yaşayan Salıpazarılı hemşehrilerimizi ilçemize yatırım yapmaya davet edeceğiz. Salıpazarı anlatacağız, sanayiye destek vermelerini isteyeceğiz."

saadet partisi salıpazarı ali turhan seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı