Advert

MUSTAFA DEMİR “MHP İLE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Seçim çalışmalarını Terme ve Çarşamba ilçelerinde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, "Cumhur İttifakı'na gönülden bağlıyız" dedi.

MUSTAFA DEMİR “MHP İLE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
MUSTAFA DEMİR “MHP İLE BÜYÜK BİR AİLEYİZ” habersal.net

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını Terme ve Çarşamba ilçelerinde sürdürüyor. Teşkilat üyeleri ile buluşan Demir, "Cumhur İttifakı'na gönülden bağlıyız" diye konuştu.

Terme’de düzenlenen kahvaltı programına; Terme Belediye Başkanı Şenol Kul,  AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar,  MHP İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel, muhtarlar, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları katıldı. 

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Cumhur İttifakı'nın 15 Temmuz gecesi kurulduğuna dikkat çeken Demir, "Biz Cumhur İttifakı'na gönülden bağlıyız. Cumhur İttifakı, devletimizin ve milletimizin bekası için kurulmuştur. İnanıyorum ki, millet ve memleket sevdalısı Samsunlular; Cumhur İttifakı'na, gönül belediyeciliğine ve yarınlarına sahip çıkacaktır. Biz MHP’li kardeşlerimiz ile ülkemiz için, Samsun için var gücümüzle çalışacağız. Gerek 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gerekse 31 Mart yerel seçimlerinde birlikte hareket ettiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve tüm MHP’li kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Biz büyük bir aileyiz" dedi.

ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATTIK

Milletvekilliği ve bakanlığı döneminde yaptığı çalışmalara değinen Demir, "Tapuda bahşiş diye ifade edilen bir sistem vardı. Bunun önlenemeyeceğinin söylenmesine ve engellenmesine rağmen dünyanın en gelişmiş sistemini kurduk. Hiçbir ülkede yok. Bu sistemi artık biz yurt dışına satıyoruz. Samsun’a ulaşımda, sağlıkta, sulamada, enerjide, adalette, eğitimde, sanayide ve birçok alanda altyapı ve üst yapı yatırımlarında etkin rol oynadık. 5 yıl komisyon başkanlığı dönemimde bayındırlık, ulaştırma, turizm alanında reform niteliği taşıyan birçok düzenlemeye imza attık. Bakanlık döneminde kamu yatırımları, imar ve planlama, İller Bankası, yerel yönetimler, 2B gibi birçok alanda başarılı çalışmalarda bulunduk" diye konuştu. 

 

samsun mustafa demir seçim çarşamba mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı