Advert

MUSTAFA DEMİR “ SAMSUN’U BERABER İNŞA EDECEĞİZ “

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen sabah kahvaltı programına katıldı.

MUSTAFA DEMİR “ SAMSUN’U BERABER İNŞA EDECEĞİZ “
MUSTAFA DEMİR “ SAMSUN’U BERABER İNŞA EDECEĞİZ “ habersal.net

MC Filtre’nin sahibi Hasan ve Osman Öğüten kardeşlerin ev sahipliğinde yapılan kahvaltıya; Samsun Valisi Osman Kaymak, Tekkeköy Kaymakamı Edip Çakıcı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve üyeler katıldı.

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYALIM

MÜSİAD’ın 60 bin işletmeyi temsil eden ve 1 milyon 600 bin kişiye istidam sağlayan güçlü bir STK olduğunun altını çizen Demir, "Sanayicilik çok farklı bir sektör. Çok büyük gayret ve emek var. Bu ülke hepimizin. Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Samsun’u bulunduğu konumdan daha iyi noktalara hep birlikte taşıyacağız. Marka değeri yüksek Samsun’u beraber inşa edeceğiz’’ dedi. 

GELECEĞİ PLANLAMALIYIZ

Samsun’un gelecek 100 yılını planlayarak hareket edeceklerine vurgu yapan Demir, "Geleceği düşünerek Samsun’u planlamalıyız. Birinci önceliğimiz sanayi üretimi. Şu anda organize sanayi bölgesi 1500 dönüm arazi üzerine kurulu. 3 bin 500 dönümlük yeni organize sanayi bölgesini 2 yıl içinde bitirmeyi planlıyoruz" diye konuştı.

BİR OLURSAK GÜÇLÜ OLURUZ

Samsun’da 1,5 yıldır görev yaptığını belirten Vali Kaymak ise, "Artık Samsunlu oldum. Samsun'a hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Samsun büyük potansiyeli olan bir şehir. Bulunduğu konum itibariyle çok daha iyi yerlerde olabilir, olmalıdır. Bunun için çalışıyoruz" ifadelerine yer verdi.
 

ak parti samsun mustafa demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı