Advert

ERHAN USTA EN BÜYÜK PROJESİNİ AÇIKLADI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "En büyük projem işsizliği önlemek ve üretimi artırmak. En büyük derdimin Samsun'da gelir düzeyini artırmak" dedi.

ERHAN USTA EN BÜYÜK PROJESİNİ AÇIKLADI
ERHAN USTA EN BÜYÜK PROJESİNİ AÇIKLADI habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, dün düzenlediği mitingin 'organik' olmasının ve katılan insanların Samsun'un her ilçesinden gelmesinin kendisi için en büyük mutluluk olduğunu ifade etti. Usta, "En büyük projem işsizliği önlemek ve üretimi artırmak. En büyük derdimin Samsun'da gelir düzeyini artırmak" dedi.

Coşkulu, heyecanlı ve organik bir mitinge imza atmanın gururunu yaşadığını dile getiren Usta, "Kendi danışmanlarımdan başka, oraya beraber geldiğim ya da benim özellikle taşıdığım bir kişi bile yok. Bana bu kararı aldığım günden beri, 'Kiminle çalışacaksın?' diye soruyorlar. Bizimle sahada çalışacak çok sayıda gönüldaşımız var. Bu bir gönüllüler hareketi. Bize düşen tek görev, gönüldaşlarımızı iyi organize etmek" diye konuştu.

BÜROKRASİDE DAHA İYİ YERLERDE OLURDUM

Hayatı boyunca duruşundan hiçbir zaman taviz vermediğinin altını çizen Usta, "Ben o duruşumundan en ufak bir taviz verseydim, bürokraside çok daha iyi yerlere gelirdim ama bunun mücadelesi içinde asla yer almadım. Bu kararlı duruşumu siyasette de gösterdim ve bu nedenle hiçbir siyasi partiden aday olmadım. Siyasette bedeller ödedim ama duruşumu bundan sonra da asla bozmayacağım" dedi.

GELİR DÜZEYİ ARTMALI

 Samsun için en büyük projesinin işsizliği önlemek olduğunu dile getiren Usta, "En büyük önceliğim istihdamı ve üretimi artırmak. En büyük derdimin ise Samsun'da gelir düzeyini artırmak. Bunları başardığımız anda şehrimiz, çok daha mutlu bir yer haline gelecek" diye konuştu.

EYT SORUNU ÇÖZÜLMELİ

Emeklilikte yaşa takılanların büyük mağduriyet yaşadığını da dile getiren Usta, "EYT sorununu çözmek, MHP dahil tüm partilerin seçim vaatleri arasında yer aldı. Ben de bundan güç alarak hareket ettim ama sonuç ortada. 10 bin gün prim ödeyip, emekli olamayanlar var. Bu sorunu bir an önce çözmek gerekiyor" ifadelerine yer verdi.

samsun erhan usta proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erol     2019-02-04 Arkandayız reis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı