Advert

DEMİR: “HEDEF EN YÜKSEK OY”

Cumhur İttifakı Büyükşehir adayı Demir, tüm ilçe başkan adaylarına tam saha çalışma talimatı vererek, rehavet içinde olmamalarını istedi. Demir, "Durmak yok. Hedef en yüksek oy" dedi.

DEMİR: “HEDEF EN YÜKSEK OY”
DEMİR: “HEDEF EN YÜKSEK OY” habersal.net

AK Parti'nin oy dağılımı açısından kalelerinden bilinen Samsun'da Büyükşehir adaylığında 3'lü yarış yapılırken, bazı ilçelerde adeta siyaset arenası ateş topuna döndü. Atakum, İlkadım, Kavak, Yakakent, Terme ve Ayvacık gibi ilçelerde baş döndüren bir aday yarışı olması, AK Parti'yi de hareketlendirdi. 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ ANLATIN TALİMATI 

Milletvekillerinin  de önümüzdeki  haftadan itibaren sahaya ineceği Samsun'da, Büyükşehir Adayı Mustafa Demir de tüm ilçe belediye başkanlarıyla görüşürek, "Tam saha pres uygulayacağız. Herkese dokunacağız. Karşınızdaki adaylarla değil, yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı anlatarak seçmenlere gönül ve hizmet belediyeciliğini anlatın" diyerek talimat verdiği öğrenildi. 

HALKIMIZA ANLATALIM

ayrıca AK Parti'nin gücü nedeniyle kimsenin rehavete kapılmamasını da istedi. Demir, "İlçelerimizde ve dolayısıyla Büyükşehir'de alabileceğimiz en yüksek oyu almalıyız. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın karşısına güçlü olarak sandık başarısını götürmeliyiz. Samsun'a ve Samsunlular'a hem il ve ilçeler için, hem de ülkemiz için bekamıza sahip çıkmamız gerektiğini anlatalım" dedi.

samsun ak parti mustafa demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı