Advert

KAYMAKAM BULAT “MAZERET YOK ÇÖZÜM VAR"

Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat göreve başlamasıyla mahalle toplantılarına ara vermeden devam ediyor.

KAYMAKAM BULAT “MAZERET YOK ÇÖZÜM VAR
KAYMAKAM BULAT “MAZERET YOK ÇÖZÜM VAR habersal.net

Alanyaykın Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Bulat “Mazeret üretmek yok. Önceliğimiz halkımızın refağıdır”dedi.

Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat ve Belediye Başkanı Halil Akgül Alanyaykın Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Kaymakam Bulat “Bütün Kamu Kuruluşlarının yetkilileri burada. Bizim halkımızın rafağı için mazeret üretme hakkımız yok.İnsanımızın sorunlarını çözmek için bu koltuklarda oturuyoruz.”dedi

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise öncelikli sorunlarının yol olduğunu söyleyerek “Büyükşehir küçükşehir ayrımı yapmadan öncelikle vatandaşlarımızın yol sorununu çözeceğiz. Ulaşım birinci önceliğimiz olacak.”dedi.

Düzenlenen toplantıya Kaymakam Ali Osman Bulat,Belediye Başkanı Halil Akgül,İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amir Vekili Recep Aslantürk, Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Salıpazarı Şube Müdürü Hayrettin Atalar ,Yedaş İşletme Şefi Yunus Çolak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri ve vatandaşlar katıldı.

salıpazarı kaymakam ali osman bulat halil akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı